Skip to content
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 2449

برد آرژانتین و کانادا و ژاپن در لیگ‌ ملت‌های والیبال/ صعود سامورایی‌ها به دور نهایی

تیم‌های ملی والیبال آرژانتین، کانادا و ژاپن در هفته سوم لیگ‌ملت‌های والیبال مقابل حریفان خود، پیروز شدند.

به گزارش ایسنا، از سری رقابت‌های هفته سوم لیگ‌ملت‌های والیبال تیم‌های ملی والیبال آرژانتین و کانادا در فیلیپین مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند.

کانادا و هلند

در دیدار نخست تیم‌ملی والیبال کانادا به مصاف حریف خود یعنی هلند رفت و در پایان موفق شد در یک جدال نفس‌گیر با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل حریف خود پیروز شود.

کانادا در این دیدار ست‌های دوم، سوم و پنجم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۸ بر ۲۶ و ۱۵ بر ۹ با برتری پشت سر گذاشت و در ست‌های اول و چهارم نیز به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۴ مقابل هلند شکست خورد.

پس از پایان این دیدار با ۱۲ بازی و ۲۳ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت و هلند نیز با انجام ۱۲ بازی، ۱۱ امتیاز در رتبه ۱۳ جدول ایستاد.

آرژانتین و بلغارستان

در دیگر دیدار هفته سوم لیگ‌ملت‌های والیبال نیز تیم‌های آرژانتین و بلغارستان در مقابل یکدیگر صف‌آرایی‌ کردند که آرژانتینی‌ها در پایان توانستند با نتیجه ۳ بر صفر حریف خود را از پیش رو بردارند. آرژانتین در این دیدار به ترتیب ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۰ حریف خود را شکست داد.

پس از این دیدار نیز تیم والیبال آرژانتین ۱۲ بازی، ۱۸ امتیاز در رده ۸ جدول قرار گرفت و بلغارستان نیز با ۱۲ بازی، ۷ امتیاز در رده ۱۴ ایستاد.

ژاپن و فرانسه

همچنین تیم‌های ملی والیبال ژاپن و فرانسه مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در نهایت‌ سامورایی‌ها توانستند با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل حریف خود به برتری دست یابند. ژاپن توانست ست‌های سوم، چهارم و پنجم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۱۰ مقابل حریف خود به برتری برسد و یک بازگشت رویایی داشته باشد. فرانسه نیز دو ست نخست این مسابقه را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۷ مقابل حریف خود به پیروزی رسید.

ژاپن پس از این برتری با ۱۰ بازی، ۲۰ امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت و فرانسه نیز با همین تعداد بازی و امتیاز در رده پنجم جدول ایستاد. سامورایی‌ها با این پیروزی به مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال صعود کردند.

انتهای پیام

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها