Skip to content
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 1352

عواقب شوک بزرگ در آزادی/ انفجار نارنجک در میان تماشاگران و شعار علیه بازیکنان پرسپولیس + فیلم

شکست سنگین ۳ بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی باعث شد هواداران این تیم شعارهای تندی را علیه تیم داوری و بازیکنان این تیم سر دهند.

به گزارش ایسنا، در شرایطی که پرسپولیس در ورزشگاه آزادی ناباورانه در نیمه اول ۳ گل از استقلال خوزستان دریافت کرده بود و تماشاگران نیز شعارهای اندکی علیه داور بازی سر می‌دادند، شعار "بی‌غیرت" نیز علیه بازیکنان پرسپولیس داده شد و به یکباره یک نارنجک در میان تماشاگران پرسپولیس در طبقه اول آزادی منفجر شد. مشخص نیست آیا این انفجار باعث صدمه به تماشاگران پرسپولیسی شده یا خیر.

پس از سوت پایان بازی در نیمه اول نیز تماشاگران اقدام به پرتاب اشیا به سمت تیم داوری کردند. پس از آن که تعداد زیادی از تماشاگران پرسپولیسی شعار بی‌غیرت علیه بازیکنان این تیم سر دادند، درگیری شدیدی میان برخی طرفداران این تیم ایجاد شد. همچنین علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس در واکنش به این شعارها که بخشی از آن خطاب به او بود، با دست علامت سکوت به تماشاگران پرسپولیس نشان داد.

در این میان عنوان شد این درگیری میان طرفداران و لیدرهای پرسپولیس بوده که سعی داشتند شعار علیه بازیکنان را متوقف کنند. علیرضا بیرانوند دروازه پرسپولیس نیز پس از دریافت گل سوم شدیدا از بازیکنان این تیم انتقاد کرد و اعتراض شدید وی به کمک داور بازی نیز یک کارت زرد برای وی به دنبال داشت.


انتهای پیام

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها