Skip to content
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 1326

دقیقی: بازی سختی مقابل نفت آبادان داریم/ دنبال فوتبال با شرافت هستیم

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر گفت: یک بازی بسیار سخت مقابل صنعت نفت داریم زیرا اعتقاد دارم فردا آخرین فرصت نفت برای بقاست.

به گزارش ایسنا، سعید دقیقی، سرمربی تیم فوتبال شمس آذر در نشست خبری پیش از بازی نفت آبادان، با تسلیت شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان و سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اظهار کرد: درباره آزادسازی خرمشهر نیز باید بگویم، پستی در فضای مجازی خواندم که عراقی‌ها وقتی وارد خرمشهر می‌شوند روی دیوارهای شهر نوشتند، آمده‌ایم که بمانیم که شهید مرادی هم در آن مقطع خطاب به آنها نوشته بود، آمدیم نبودید. خدا را شکر می‌کنیم که با دلاوری و مردانگی مردم شریف خوزستان و تمام کسانی که برای پیروزی ایران تلاش می‌کنند، خرمشهر آزاد شد و ما اکنون با آرامش زندگی می‌کنیم.

او در ادامه گفت: یک بازی بسیار سخت مقابل صنعت نفت داریم زیرا اعتقاد دارم فردا آخرین فرصت نفت برای بقاست. بعد از حضور کمالوند در نفت تغییر را در این تیم می‌بینیم و کیفیت تاکتیکی این تیم نسبت به قبل بهتر شده است.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر عنوان کرد: بازیکنان ما چه در نیم فصل اول و چه در نیم فصل دوم که به دلیل شرایط مشکلات مالی برخی بازیکنانم را از دست دادیم، خود را ثابت کرده‌اند و تیم ما موفق بوده است. فردا دو بازیکن تاثیرگذارم را در اختیار ندارم.

او بیان کرد: ما به دنبال ارائه فوتبال با شرافت هستیم و تا روز آخر تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فوتبال پاک و با کیفیتی ارائه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر گفت: سال گذشته وقتی تیممان در حال صعود بود، بازی با کیفیتی مقابل همه تیم‌ها انجام داد و امروز هم به دنبال تداوم این مهم هستیم و بازیکنانم هم خواسته‌اند که با تمام وجود خودشان را بیشتر به فوتبال ایران ثابت کنند و فردا هم به دنبال برد باشیم.

او خاطر نشان کرد: از زحمات آقای ویسی و بختیاری زاده برای صنعت نفت نیز تشکر می‌کنم زیرا اعتقاد دارم آقای ویسی در نیم فصل اول کار با کیفیتی ارائه داد. بعد از آمدن آقای کمالوند، لیگ برای نفت کمی با کیفیت‌تر دنبال شد زیرا خطر سقوط را کاملا حس کردند. ما هم به دنبال بازی با کیفیت و فوتبال با شرافت و نیز کسب حداکثر امتیاز هستیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها